Kadra

Kadra Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Językowego „Wyspa Szkrabów” im. św. Filipa Neri:

Monika Głowa – dyrektor
 Marta Nowak-Jędrzejewska  dyrektor do spraw pedagogicznych
 ks. Grzegorz Chirk – Asystent Kongregacji Oratorium św. Filipa Neri w Tomaszowie Maz.
Bożena Grałek – wicedyrektor do spraw pedagogicznych

Katarzyna Ksyt
nauczyciel prowadzący grupę „Żółwików”

Malwina Kwapisz
nauczyciel prowadzący  grupę „Żółwików”

Sidwa Paulina
nauczyciel prowadzący grupę „Bąbelków”

Beata Rożnowska

nauczyciel prowadzący  grupę „Bąbelków”

Marta Ziółek

nauczyciel prowadzący grupę „Żeglarzy”

Monika Gołębiewska
nauczyciel wspomagający w grupie „Żeglarzy”

nauczyciel prowadzący zajęcia sportowe

siostra Barbara Dubyk

nauczyciel prowadzący grupę „Rybek”

Sylwia Janas

opiekun w grupie „Rybek”

Marlena Czapnik

opiekun w grupie „Rybek”

Paulina Wolniewicz
nauczyciel prowadzący  grupę „Muszelek”

Natalia Strzelecka
nauczyciel wspomagający w grupie „Muszelek”

Estera Kaczuba

opiekun w grupie „Muszelek”

Agata Marciszewska-Walasik
nauczyciel prowadzący grupę „Delfinków”

Weronika Zagaj
nauczyciel prowadzący grupę „Delfinków”

Joanna Zwolińska
nauczyciel prowadzący grupę „Raczków”

Sylwia Leszczuk
nauczyciel wspomagający w grupie „Raczków”

nauczyciel prowadzący zajęcia sportowe

Anna Milczarek
nauczyciel prowadzący  grupę  „Szkrabów”

Natalia Bulzacka -Gajda

opiekun w grupie „Szkrabów”

Anna Pęczek
nauczyciel prowadzący grupę „Rekinków”

Katarzyna Cyniak
nauczyciel wspomagający w grupie „Rekinków”

Małgorzata Szubert
nauczyciel prowadzący grupę „Piratów”

Magdalena Łączna
nauczyciel wspomagający w  grupie „Piratów”

Ks. Sebastian Werra 

nauczyciel katecheta

Małgorzata Bernacka

nauczyciel języka niemieckiego

Ilona Niewiadomska
nauczyciel języka angielskiego

Lidia Poborska-Wiśniewska

Szkoła Mała Lingua – nauczyciel języka angielskiego

Anna Niewiadomska

nauczyciel rytmiki i muzykoterapii

Karolina Walczyk 
nauczyciel tańca

Magdalena Żybura

nauczyciel baletu

Filip Bedla 

nauczyciel HIP-HOP

Magdalena Cłapa

robotyka

Bartłomiej Bolek

judo

Agata Garbacz
neurologopeda

Izabella Klin
logopeda

Renata Wańczyk
terapeuta

Barbara Sabatura – Sowik
terapeuta

Bożena Gajda
zajęcia ceramiczne

Renata Urbańczyk
integracja sensoryczna

Hubert Cabała

psycholog

Ewa Walaszczyk-Suska
surdologopeda