Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Zgodnie z informacją MEN: zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych.

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Co do dalszych działań na bieżąco będziemy informować w e-mailach i na stronie naszej placówki.

https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Artystyczne zajęcia u Żółwików

DSC_4403 (Copy)

Żółwiki w artystycznych tygodniach miały okazję stworzyć własne dzieła sztuki różnymi technikami malując palcami, kilkoma kredkami na raz, a nawet z zamkniętymi oczami :)

Orlen Przedszkoliada Tour- grupa Rybki

received_494859034465162

W dniu wczorajszym dzieci z grupy Rybki wzięły udział w Orlen Przedszkoliada Tour organizowane na tomaszowskiej Lechii. Dzieci bawiły się rewelacyjnie!

Wyjście Muszelek na pizzę z okazji Dnia Kobiet

Marzec czasem wiosną dmucha czasem znowu zawierucha. Jednak w jednym marca dniu Słońce świeci tam i tu! Bo to dzień szczególny jest: Dniem Kobiet nazywa się! W dniu dzisiejszym dzieci z grupy Muszelki wraz z ciociami wybrały się do pobliskiej pizzeri z okazji Dnia Kobiet. Dzieci ze smakiem zjadały pizzę! W tym szczególnym dniu mali mężczyźni z grupy złożyli swoim koleżanką najlepsze życzenia! :)