Rybki poznają symbole narodowe

IMAG0932

Święto Narodowe 3 Maja jak i poprzedzający je Dzień Flagi są okazją do rozmowy o patriotyzmie, o znaczeniu ojczyzny w naszym życiu i symbolach narodowych. Podczas zajęć z wychowania patriotycznego poprzez zajęcia muzyczne i plastyczne Rybki poznały symbole narodowe i najważniejsze miejsca naszego kraju. Poprzez różnorodne działania rozbudzamy i utrwalamy poczucie tożsamości narodowej oraz szacunek dla symboli narodowych.

Urodziny Dawida, Ady, Julii i Oliwii z Rybek

Niech Wam słonko ciepło gra,
niech Wasz uśmiech długo trwa,
nie traćcie wesołej minki
bo dziś są Wasze urodzinki.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Dawida, Ady, Julii i Oliwii.

Dzień Flagi w Bąbelkach

IMG_20190430_173627

Biel to serce czyste
Czerwień to miłość
Piękne są nasze barwy ojczyste.

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, dzieci z grupy Bąbelki aby uczcić ten wyjątkowy dzień utrwaliły wygląd flagi polskiej oraz przygotowały pracę plastyczną.

Wycieczka Rekinków i Raczków do Łodzi

received_329641134366145

W dniu 18.04.2019r. dzieci z grup Rekinki i Raczki obejrzały przedstawienie pt: ,,Pinokio” w Teatrze Baśniowa Kawiarenka w Łodzi. Dzieci były zachwycone i bardzo zaciekawione występem oraz chętnie wcielały się w rolę aktorów, bardzo chętnie przymierzały różnego rodzaju rekwizyty pochodzące z przedstawienia. Panie z Kawiarenki były bardzo uprzejme, zaserwowały wszystkim dzieciom pyszny poczęstunek. Wyjazd pozostanie na długo w Naszej pamięci.